Vatandaşlar üst üste uyarıldılar

Vatandaşlar üst üste uyarıldılar

Koronavirüs nedeniyle alınan tüm tedbirlere rağmen, Gaziantep sokaklarında iki gündün görülen büyük yoğunluk, yetkili kurumları harekete geçirdi. İl Pandemi Kurulu toplantısında önemli kararlar alınıp kamuoyuna duyulurken, buna rağmen vatandaşların akın akın sokağa çıkmaları üzerine, bu kez eşzamanlı olarak Büyükşehir, ve Şehitkamil Belediyeleri, ayrı ayrı gönderdikleri SMS’ler ile vatandaşları sokağa çıkmamaya, çıkmak zorunda kalanların da maske takma zorunluluğu bulunduğu ve kalabalık ortamlardan uzak durmaları uyarısında bulundu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESAJ ATTI

“Değerli hemşerilerimiz, koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm vatandaşlarımıza maske takma zorunluluğu getirilmiş olup, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın sokağa kısıtlaması devam etmektedir. Ramazan Bayramı sürecince sokağa çıkma kısıtlaması bulunmakla beraber, bayram öncesi süreçte vatandaşlarımızın olabildiğince kalabalık ortamlardan uzak durmalarını rica ederiz. Unutmayalım ki, sizlerin desteklemediği hiç bir mücadelede başarıyı yakalayamayız.”

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİDE VATANDAŞLARI UYARDI

“Değerli hemşehrilerimiz, koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm vatandaşlarımıza maske takma zorunluluğu getirilmiş olup, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızın sokağa kısıtlaması devam etmektedir. Ramazan Bayramı sürecince sokağa çıkma kısıtlaması bulunmakla beraber, bayram öncesi süreçte vatandaşlarımızın olabildiğince kalabalık ortamlardan uzak durmalarını rica ederiz. Unutmayalım ki, sizlerin desteklemediği hiç bir mücadelede başarıyı yakalayamayız.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
21.05.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin