Uzer Yavuzeli’nde köyleri dolaştı

Uzer Yavuzeli’nde köyleri dolaştı

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Yavuzeli ilçesinde köyleri dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi. Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu ile birlikte köy ziyaretleri düzenleyen Uzer, vatandaşların sorunlarını dinledi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Ak Parti Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kemal Sakaroğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer’le birlikte vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Sakaroğlu, ilçeye bağlı Yukarıkeklik Tepe Köyü’nde vatandaşların sorunlarını dinledi. Yukarıkeklik Tepe Köyü’nde taziye evi ve kilit taşı çalışmalarının tamamlandığını anlatan Sakaroğlu, yeni dönemde de çalışmaların aralıksız şekilde sürdürüleceğini anlattı.
Yukarıkeklik Tepe Köyü sakinlerini ziyaret eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet uzer ile Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, köy sakinlerinden 31 Mart seçimleri için tam destek sözü aldılar. Düzenlenen seçim çalışmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Ak Parti Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kemal Sakaroğlu şu açıklamalarda bulundu;

“Ak Parti Gaziantep Milletvekilimiz Ahmet Üzer İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimi Gelerek, sasaba mahallemizi ve köylerimizi ziyaret Ettik. Yavuzeli sakinlerine 31 Mart Yerel Seçiminin öneminden bahsederek, zaferle sonuçlanması için dua ve desteklerini istedik. İlgilerinden dolayı Kasaba Mahallemize ve köylerimizde ki vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
12.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin