Umudun adı 70 milyon lira

Milli Piyango yeni yıl biletlerinin satışı başladı
Umudun adı 70 milyon lira

Milli Piyango Yılbaşı biletleri 29 Kasım tarihinde Türkiye genelinde satışa çıktı. Çeyrek, yarım ve tam seçenekleriyle tercih edilecek olan Milli Piyango biletleri, bu yıl Sayısal Loto gibi şans oyunlarının oynandığı makineler aracılığıyla da temin edilebilecek. Gaziantep’te satışa çıktığı ilk günden itibaren vatandaşlar bilet alabilmek için seyyar bayileri genelde tercih ediyor.

2019 YILINA ZENGİN GİREBİLME HAYALİ

Tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları, Milli Piyango yılbaşı 2019 çekilişine kala araştırılan konu olmaya başlandı. Bu yıl da zengin olma hayali kuran yüz binlerce kişinin sayın alacağı yılbaşı biletleri, sayısal oyun oynatan makineler aracılığıyla da temin edilebilecek. Peki, 70 milyon lira ödül verecek olan tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları ne kadar oldu? İşte, o detaylar

YILBAŞI BİLETLERİ NE KADAR?

Milli Piyango'nun bu çekiliş kapsamında ödeyeceği toplam ikramiye tutarı 390 milyon 910 bin lira olacak. Tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17,5 liradan satılacak. Yılbaşı özel çekiliş biletleri, bugünden itibaren piyasada yer alacak. Vatandaşlar yılbaşı özel çekilişinde, seyyar ve sabit bayilerden geleneksel olarak basılı Milli Piyango biletlerini alabilecekleri gibi, yurt çapında sayıları 5 bini bulan sayısal oyun bayilerindeki makinelerden de yeni nesil biletlerini temin edebilecek.

BÜYÜK İKRAMİYE 70 MİLYON LİRA

31 Aralık'ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek.

AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin