ÜMİT ÖZDAĞ GAZİANTEP'TEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAK!

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın Gaziantep’ten milletvekili adayı olacağı iddiası kent gündemine bomba gibi düştü.
ÜMİT ÖZDAĞ GAZİANTEP'TEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAK!

Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk ve İl Yönetimi Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı, Anadolu İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Arif Kurt’u ziyaret etti. İl Başkanı Mehmet Pamuk Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın 2023 genel seçimlerinde Gaziantep’ten milletvekili adayı olacağını dile getirdi.

ZAFER PARTİSİ İL BAŞKANI PAMUK GÜNDEME
İLİŞKİN AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk, son süreçte yaşanan siyasi, ekonomik ve sosyolojik konularda bilgi alışverişinde bulunan Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk, Başkan Arif Kurt’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Zafer Partisinin önümüzdeki yıl yapılacak olan seçimlerde oy patlaması yaşayacağını  ifade eden il Başkanı Mehmet Pamuk, şu an için anketlerde oy oranlarının yüzde Gaziantep ve Türkiye genelinde yüzde  6 ile 8 aralığında  olduğunu belirtti. Türkiye’deki Suriyelilerin varlığının ülkenin bekası için sorun olduğunu kaydeden Pamuk, açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
“Zafer Partisi olarak göreve gelirsek Suriyelileri bu ülkeden göndereceğiz. Bu günden bunun önlemini almazsak, ileride çok daha kötü günler yaşayacağız. Bu mesele Genel Başkanımız Ümit Özdağ hocanın dediği gibi demoğragik yapı bozulmadan çözülmeli. Bir taraftan Suriyeli, bir taraftan Afganlılar, Ruslar, İngilizler, Almanlar  ülkemiz sosyalojik işgal altında. Türk milleti ülkesinde bunları görmek istemiyor."

"GENEL BAŞKANIMIZ GAZİANTEP'TEN ADAY OLACAK"

2023 Haziran ayında yapılacak olan seçimlere Zafer Partisi olarak hazır olduklarını söyleyen İl Başkanı Mehmet Pamuk, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Gaziantep'ten milletvekili adayı olacağını açıkladı. Pamuk konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
"Bir ay önce genel başkanımızla yaptığım görüşmede daha önce milletvekili görevinde bulunduğu Gaziantep'ten yeniden milletvekili adayı olacağını dile getirdi. Bunun üzerine büyük ccoşku yaşadık. Genel başkanımızın Gaziantep'ten aday oluyor olması bizlerin tüm teşkilatlar olarak daha çok saha çalışmalarına yoğunlaşmamıza neden olacak."

GÜNDEM
Bülent Öner
28.09.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin