TEYMUR SAHAYA İNDİ!

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı için Ertuğrul Teymur ısınma turlarına başladı. Teymur düzenlenen parti programında sahaya çıktı ve aile ziyaretleri gerçekleştirdi.
TEYMUR SAHAYA İNDİ!

Ak Parti tarafından düzenlenen “Her Evin Bir Hikayesi Var” Projesi kapsamında Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Teymur ve bazı il yöneticileri ev ziyaretleri düzenledi. Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı resmi sosyal medyasında ziyaretler geniş bir şekilde yer buldu. Milletvekili adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Eyüp Özkeçeci’nin yerine gelecek isimde bu şekilde netleşmiş oldu.

TECRÜBELİ SİYASETÇİ TEYMUR İL BAŞKANI GİBİ

Ak Parti’nin Gaziantep’te başarılı isimleri arasında yer alan Ertuğrul Teymur, kentte tanınmışlığı ve saygın kişiliğiyle biliniyor. Kısa süre içerisinde Ak Parti Genel Merkezi tarafından isminin açıklanması beklenen Ertuğrul Teymur, saha çalışmalarına daha şimdiden hız verdi. Ak Parti tarafından başlatılan proje kapsamında ev ziyaretlerinde bulunan Teymur, partili kamuoyunda da büyük ilgi gördü. Teymur’un il başkanlığına atamasının yapılmasıyla birlikte Ak Parti’nin Gaziantep genelinde daha etkin çalışmalara imza atacağı ifade ediliyor.

ÖZKEÇECİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAK

Gaziantep Hakimiyet Gazetesinin Kasım 2021’de duyurduğu haberinde Eyüp Özkeçeci’nin milletvekili adayı olacağına yer verilmişti. Ak Parti kulislerinde o gün yalanlanan haber bugün gerçek çıktı.  Ak Parti Gaziantep’te il başkanlığı sürecinde başarılı icraatlar imza atan Eyüp Özkeçeci’nin milletvekili adayı olacağı partili kamuoyunda büyük sevinçle karşılandı. Özkeçeci’nin milletvekili adaylığı için yoğun kulis çalışmalarını sürdürdüğü bu çalışmalardan dolayı parti çalışmalarına çok fazla katılamadığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
29.07.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin