Tahmazoğlu’ndan 10 milyon liralık satış ihalesi

Şahinbey Belediyesi ilçenin çeşitli yerlerinde bulunan 6 taşınmazı ihale yönetimiyle satışa çıkarttı.
Tahmazoğlu’ndan 10 milyon liralık satış ihalesi

Şahinbey ilçe Belediyesi 18 Aralık tarihinde ilçenin değişik noktalarında yer alan 6 ayrı taşınmazı ihaleyle satışa çıkartıyor. Muhammen bedelin 10 milyon liranın üzerinde olduğu satıştan daha fazla bir rakam bekleniliyor.

İLÇE BELEDİYESİ DAHA YÜKSEK BİR GELİR BEKLİYOR

İlçe belediyesi tarafından 18 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan ihaleye katılım yüksek olması beklenilirken, satıştan dolayı muhammen bedelin üzerinde bir gelirin beklendiği dile getiriliyor. Muhammen bedelin toplamda 10 milyon 500 bin lira civarında olduğu satış ihalelerinde gelirin 15 milyon lira gibi bir rakama yükselmesi bekleniliyor.

18 ARALIK TARİHİNDE ŞAHİNBEY BELEDİYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Şahinbey Belediyesi hizmet binasında 18 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan ihalede taşınmaz için öngörülen rakamların üzerinde rakamlar bekleniliyor. Katılımın yüksek beklendiği ihale için Çarşamba günü sabah saatlerine kadar teklif verilmesi bekleniliyor.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
15.12.2019

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin