SÜPER LİGİN SÜPER YÖNETİMİ

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü olağan genel kurulunda başkan Adil Sani Konukoğlu güven tazeledi.
SÜPER LİGİN SÜPER YÖNETİMİ

Gaziantep’i yeniden Spor Toto Süper Ligine çıkartmayı başaran Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Olağan Genel Kurula gitti. Olağan genel kurulda kulüp yönetimi Adil Sani Konukoğlu’nun başkanlığında güvenoyu aldı. Katılımın yüksek olduğu genel kurulda yeni döneme ilişkin görüş alış verişinde de bulunuldu.

ŞAMPİYONLUK COŞKUSUNU TAÇLANDIRDILAR

Yeni sezonda Süper Ligde mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü olağan genel kurulu yapıldı. Adil Konukoğlu yeniden başkan olarak seçilirken yönetim kurulu ise belli oldu. Gaziantep’i gelecek sezon Süper Ligde mücadele edecek olmasının önünü açan başarılı yönetim gelecek dönemde aynı şekilde görevini sürdürecek. Konukoğlu kongrede yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;
“Yol haritamıza baktığımız zaman da delegelerimizin teveccühü ile şirketleşme konusunda iznimizi aldık. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nün bundan sonra Süper Lig’de kalıcı olabilmesi için sürekli gelir sağlayabilmesi için ve hiç kimseye ihtiyacı olmadan iyi bir yönetim çerçevesi içerisinde sürdürülebilir bir kulüp haline getirilebilmesi lazım. Bu şampiyonluk bu şehre helali hoş olsun. Ben bir söz vermiştim sözümü yerine getirdim. Diğer bir sözüm de burayı profesyonel bir şekle dönüştürmeden bu işin peşini bırakmayacağım ve hiçbir zaman bu kulübün üzerinden elimizi ekip olarak çekmeyeceğiz. Bu şehir her şeye layık, bu şehri seviyorum. Bu şehir inşallah Süper Lig’de çok daha güzel yerlere gelecek. Ben buna inanıyorum. Yeter ki birlik olalım, dirlik olalım hep beraber, el ele bu takıma sahip çıkalım. Yalnızca bu takıma değil, Gaziantep’teki bütün takımlara sahip çıkalım. Gelin hep beraber bu ülkenin Brezilyası olalım. Bütün dünyaya, bütün ülkeye, bütün liglere buradan futbolcu transfer edelim, çünkü biz bunu başarabiliriz. Bundan sonra da altyapıdaki futbolcuları takip edeceğim. Onların bu ülkeye kazanımı için onlarla beraber çalışma yapacağım.”

YENİ YÖNETİME A.Ş. YETKİSİ VERİLDİ

Yeni sezonda Gaziantep’i Süper Lig’de temsil edecek olan Gazişehir gelecek adına büyük bir adım atacak. İki sezondur başarılı bir şekilde başkanlık görevini sürdüren Adil Sani Konukoğlu, kurumsallaşma adına ilk adıma attı. Kongrenin gündemine alınan, “Derneğimiz bünyesinde sürdürülen tüm amatör ve Profesyonel Futbol Faaliyetlerinin GFK Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.'ye devri ile bu devir işleminin Türkiye Futbol Federasyonu mevzuatı ve diğer ilgili mevzuatlar uyarınca yürütülebilmesinin yanı sıra, devralacak şirket ile imzalanacak sözleşmelerin imzalanabilmesi bakımından Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülmesi” oy birliğiyle kabul edildi.   

GAZİŞEHİR'DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Adil Sani Konukoğlu
Mustafa Topçuoğlu
Haluk Kalyoncu
Murat Güneri
Tuncay Yıldırım
Mehmet Akıncı
Settar Konukoğlu
Adnan Ünverdi
Erhan Özmen
Gökhan Çeliktürk
Hülya Akkaya
Ayşen Ahi
Fikret Kileci
Ömer Küsbeoğlu
Alpaslan Özgüçlü
Aydın Erbay
Cevdet Akınal
Fahrettin Kaplan
Filiz Evran
Hakan Aslansoy
Halit Acar
Hanifi Şireci
Cihan Koçer
Mehmet Ali Şimşek
Mesut Çakmak
Müslüm Özmen
Ömer Şahin
Sedat Özdinç
Selami Memiş
Yusuf Ziya Demsoy
DENETİM KURULU
Mehmet Tekin
Alpay Ali İhsan Kaya
Hikmet Güneş

GÜNDEM
Bülent Öner
10.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin