Şahin Rışvan Aşiretini kabul etti

Şahin Rışvan Aşiretini kabul etti

Rışvanlılar Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ali Avcı ile yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Avcı çalışmaları hakkında Fatma Şahin’e bilgi verdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Rışvanlılar Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ali Avcı ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Dernek hakkında Genel Başkan Ali Avcı’dan bilgi alan Şahin, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI ÖRNEK OLUYOR”

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret eden Rışvanlılar Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ali Avcı, Büyükşehir Belediyesinin her alanda yaptığı çalışmalarıyla ülkeye örnek olduğunu kaydetti. Düzenlenen ziyarette Avcı ile Rışvanlılar Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hasan Ali Bilici’de Şahin’e çalışmalarında başarılar diledi.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
15.12.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin