ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULUNDAN EN ANLAMLI ETKİNLİK

ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULUNDAN EN ANLAMLI ETKİNLİK

Özel Neşe Erberk Okullarının Gaziantep Şubesi, 10 0cak Çalışan Gazeteciler Günün de, anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Gaziantep’te faaliyet gösteren Neşe Erberk Anaokulu'nda eğitim alan minikler Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü  Sabiha Kocaman’ı ağırladı. Etkinliğin amacından bahseden öğretmenler,her mesleğin çalışma alanıyla ilgili çocukların fikir sahibi olmalarını sağlamak ve polis, doktor, gazeteci, itfaiyeci gibi çok çeşitli meslek gruplarını çocuklara yakından tanıma şansı vermek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirttiler.

Miniklerin fotoğraf heyecanı

Kocaman, minik öğrencilere merak ettikleri gazetecilik mesleğini, özeliklerini eğlenceli bir şekilde anlattı. Haberlerin nasıl hazırlandığını merakla dinleyen minikler, Kocaman’a sorular yöneltirken, fotoğraf makinesini de dikkatle inceleyerek  ilk defa çekim yapmanın heyecanını yaşadılar.
 Gazetecilik mesleğini ve fotoğraf çekmeyi  çok sevdiklerini belirten minikler, ileride mutlaka gazeteci olmak istediklerini dile getirdi.

Kocaman’ın Gazeteciler Gününü Kutladılar

Oldukça eğlenceli geçen bilgilendirmenin ardından minikler, Kocaman’ ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak memnuniyetlerini dile getirdiler.
Neşe Erberk Anaokulu Gaziantep Şubesi kurucusu Şükran Gözeri ve okul müdürü Dilara Gözeri, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sabiha Kocaman’a teşekkür belgesi takdim ettiler.

HABER//MERVE TANRIÖVER

GÜNDEM
Haber Merkezi
10.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin