"İYİ"Sİ TÜRKİYE'DE KÖTÜSÜ GAZİANTEP'TE

2023 seçimlerine hazırlıklarını sürdüren siyasi partiler ülke genelinde olduğu gibi Gaziantep'te de saha çalışmalarını sürdürüyorlar.
"İYİ"Sİ TÜRKİYE'DE KÖTÜSÜ GAZİANTEP'TE

2023 seçimlerine iddialı hazırlanan muhalefet ülke genelinde, ekonomi ve sosyal yaşam başta olmak üzere birçok konuda iktidar karşısında önemli bir ivme kazanıyor. Erken seçimin yapılması için bastıran muhalefet partileri sorun ve çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. İktidar karşısında tüm kozlarını saha çalışmalarına yansıtan muhalefet temsilcileri Gaziantep'te de etkin olmaya çalışıyor. Muhalefet Gaziantep'te oyunu artırırken Millet İttifakının etkili kolu İYİ Parti Gaziantep'te etkinliğini yitirdi.

İYİ PARTİNİN GAZİANTEP YÖNETİMİ NEREDE?

Oğuz Hocaoğlu'nun il başkanlığından istifa etmesinin ardından Gaziantep'te etkinliğini kaybeden İYİ Parti yoklara oynuyor. Daha düne kadar Gaziantep'te sorunların üzerine giderek çözüm önerilerini sunan İYİ Parti Gaziantep il başkanlığı Celal Yıldırım'ın il başkanlığına atanmasının ardından gerilemeye başladı. Gaziantep'te varlıkları bile sorgulanmaya başlanan İYİ Parti il yönetiminin saha çalışmalarında etkisiz kalması, güncel sorunların gerisinde kalması parti içerisinde ki tepkilerin artmasına neden oldu. İYİ Parti tabanından çok sayıda isin kötü yönetim karşısında parti genel merkezine rapor sundukları iddia edildi.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ İMAM FİLİZ NEREDE?

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Filiz, parti yönetimlerinin saha çalışmalarıyla bugüne kadar ilgilenmedi. Filiz'in milletvekilliği partililer tarafından eleştirilirken, Gaziantep'te milletvekilliiğinin gereğini yapmaması nedeniyle en çok partilileri tarafından eleştiriliyor. İYİ Parti Gaziantep İl Başkanlığı'ndan istifa edereken, "Milletvekilini ne gördük ne bir defa randevu alabildik" diye açıklama yapan Oguz Hocaoğlu, Milletvekili Filiz'in partide ki işini tam olarak yapamadığına dikkat çekmişti.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
16.01.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin