Modern diş hastanesi

Modern diş hastanesi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi,  73 diş hekimi ile günde 2 bine yakın hastaya hizmet veriyor. Gaziantep’in ve bölgenin en büyük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep’in dışında bölge illerinin de yükünü çekiyor.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ve bölgeye hizmet veriyor. Kent genelinde her gün bin 500 hastanın tedavi edildiği merkezde, 73 diş hekimi vatandaşlara hizmet veriyor. 7/24 açık olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde acil servis hizmeti veriliyor. Merkezde implant ve diş teli tedavileri dışında tüm tedaviler verilirken, yapımı süren ameliyathanenin tamamlanması ile merkezde çene ameliyatları yapılabilecek. Hastane kalitesinde hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 5 yatak kapasitesi ile vatandaşlara hizmet veriyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yapımı süren ameliyathanenin bir ay içerisinde tamamlanacağını belirten merkez yetkilileri, “Merkezimiz bölgenin en iyisi olarak anılıyor. 54 ünitemiz ile 2016 yılında faaliyete giren merkezimizde 73 hekimimiz ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda acil servisimiz ve 5 yatak kapasitemiz bulunuyor. Şuanda yapımı süren ve bir ay içerisinde tamamlanması beklenen ameliyathanemizin tamamlanması ile birlikte merkezimizde çene ameliyatları yapılabilecek. Böylelikle vatandaşlarımıza ağız ve diş sağlığını konusunda daha iyi hizmet sağlamış olacağız.”

Hastane yetkilileri, “Merkezimiz, Türkiye’de çene tomografisi olan sayılı merkezlerden bir tanesi. Yaşlı ve engelli hastalarımız, merkez personeli tarafından kapıda karşılanarak, öncelikli olarak muayene edilirler. Mahkumlar için ise ayrı polikliniğimiz ve röntgen birimimiz mevcuttur. Aynı zamanda merkezin her katında Periapikal ve Panoramik röntgen bulunmaktadır.  Merkezimiz Gaziantepli vatandaşların yanı sıra çevre illerden gelen hastalara da hizmet veriyor. Çevre illerden merkezimize en fazla Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’tan vatandaşlar tedavi olmak amacıyla geliyorlar. Bu yönüyle merkezimiz bölgenin en iyi merkezi olarak vatandaşlar tarafından sıkça tercih edilen ve bölgenin yükünü çeken bir merkezdir” şeklinde görüş belirttiler.
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.02.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin