LEZZET YOLCULUĞU'NUN DURAĞI YİNE GAZİANTEP OLDU

LEZZET YOLCULUĞU'NUN DURAĞI YİNE GAZİANTEP OLDU

Ünlü sanatçı Turgay Başyayla'nın hazırlayıp sunduğu 'Lezzet Yolculuğu' programının durağı yine Gaziantep oldu. Lezzet Yolculuğu programının çekimleri için Gaziantep'e gelen Başyayla, Gaziantep yemeklerini en iyi yapan şeflerle yemek yaptı, lezzet sırlarını paylaştı.

TURGAY BAŞYAYLA YENİDEN GAZİANTEP'TE

Türk Halk Müziği sanatçısı Turgay Başyayla'nın sunumuyla gerçekleşen Lezzet Yolculuğu programının durağı yeniden Gaziantep oldu. Show TV'de yayınlanan Lezzet Yolculuğu programının çekimleri için kenti gezen ve en iyi yemekleri yapan restaurant şefleriyle görüşen Başyayla, Gaziantep'in gastronomi kenti olmasında etkili olan lezzetlerinin nasıl yapıldığını aktardı.

FATMA ŞAHİN'E DE SELAM GÖNDERİLDİ

Ünlü sanatçı Gaziantep'e gelmişken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e de sosyal medya üzerinden selam göndermeyi ihmal etmedi. Turgay Başyayla'nın selamını alan Fatma Şahin sanatçıya teşekkür etti.

NARİN DEMİRCİ

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin