KİMLER GİDECEK KİMLER KALACAK?

Ak Parti’nin Kızılcahamam Kampına sayılı günler kala “parti içi revizyon” kampın en önemli konu başlıkları arasında yer alıyor
KİMLER GİDECEK KİMLER KALACAK?

AK Parti'nin 26-28 Nisan'da yapacağı Kızılcahamam Kampı'nda 31 Mart yerel seçim sonuçları değerlendirilecek. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın kampta 31 Mart yerel seçimlerinin sonucu başta olmak üzere kabine ve parti teşkilatlarında ki revizyonu masaya yatırması bekleniliyor. Kamp öncesi partili teşkilatlarda yönetimsel değişiklik olup olmayacağı merak konusu oldu.

OY ORANLARI MASAYA YATIRILACAK!

31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçim sonuçlarının masaya yatırılacağı Ak Parti Kızılcahamam Kampı öncesi meraklı bekleyiş sürüyor. Kampta başta seçim sonuçları, kabine revizyonu ve teşkilatlarda revizyonların görüşüleceği ve karara bağlanacağı kaydediliyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmaylarıyla yapacağı görüşmelerin ardından yeni döneme ilişkin olarak alınacak kararlarda merak edilen diğer bir konu başlığı.

GAZİANTEP’TE TEŞKİLATLARDA REVİZYON OLACAK MI?

Gaziantep’te 31 Mart yerel seçimlerinde ülke ortalamasının üzerinde oy alan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun yanında Büyükşehir Belediyesi’nde Fatma Şahin bir önceki seçime oranla oylarında düşüş yaşanmıştı. Oylarda yaşanan artış ve düşüşün yanında il ve ilçe teşkilatlarının çalışma performanslarının da masaya yatırılması bekleniliyor. Bu kapsamda il ve ilçe teşkilatlarında bir değişiklik olup olmayacağı kamp sonunda belli olacak.

GÜNDEM
Bülent Öner
23.04.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin