Kayıtlar başladı

Kayıtlar başladı

Fenerbahçe Gaziantep Futbol yılın 12 ayında yapmış olduğu çalışmalara  hiç ara vermeden devam ediyor. Yaz tatiline girilmesi ile birlikte Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okuluna talep artarak devam ederken Bölge Sorumlusu Mahir Yılmaz futbol okulunun kayıtlara hiç ara vermeden devam ettiğini belirterek ’’futbol okulumuza                             .2003.2004.2005.2006.2007.2008,2009,2010,2011.2012.2013 doğumlu öğrenciler 3 ay 6 ay 9 ay 12 aylık kayıt seçeneklerinin birini seçerek kayıt yaptırabilirler.

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu Yılın 12 ayı devam eden düzenli, amaçlı, hedefli, eğitim takvimi ile Fenerbahçe ve Türk futbolu alt yapısının temel birimi olarak özel yerini almıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübünün şeması içeresinde futbol okullarının özel bir yeri vardır. Çünkü Fenerbahçe için futbol okulları bir eğitim yuvasıdır. 6 yaşından itibaren başlayan eğitimimizde en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza öncelikle bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel yüklemeler yaparak her bir öğrencimizin topluma faydalı ve sağlıklı olarak yetiştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ayrıca özel yeteneğe sahip öğrencilerimizde Fenerbahçe alt yapısı ve Türk futbolundaki diğer kulüplerimizin alt yapılarına kazandırılmaya çalışılmaktadır.
              
Futbol okulumuzda çalışmalar yaz dönemi için farklı yaş gruplarında haftada 3 olmak üzere yaz saatlerine göre ayarlanmaktadır. Çocuklarımızın her anlamda profesyonel bir eğitim almaları için tüm olanaklar öğrencilerimize sunulmuştur. Yaz sezonuna girmemizle birlikte futbol okulumuz yoğun bir turnuvalar, geziler, Deplasman maçları ve seçmeler dönemine girmiştir. Gaziantep de ( 15. ) yılımızı tamamladığımız bu günlerde öğrencilerimize birçok proje ve sürprizler hazırladık.

FUTBOLCU ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Gaziantep Fenerbahçe Futbol Okulu olarak ilimiz ve çevre İllerin alt yapı takımları ile yapılan müsabakalarda da futbolcularımız özelikle deplasman tecrübeleri artırıyor ve yetenekli olan öğrencilerimiz bu takımlar tarafından tespit edilerek seçiliyorlar. Sadece 2017/2018 Eğitim sezonunda 3 oyuncu Adana demir spora, 2 oyuncu Yeni Malatya Spora 1 Oyuncu Fenerbahçe’mize 1 Oyuncu Gaziantep Gazişehire 1 Oyuncu Trabzon yol Spora  1 Oyuncu Osmaniye Spora kazandırılmıştır. Yeni yıldızlar için daha şimdiden birçok kulüp tarafından müsabaka için randevu istenmesi Gaziantep Fenerbahçe Futbol Okulu’nun 15 yıldır Gaziantep Futboluna ve Türk futboluna yapmış olduğu büyük katkıyı ortaya koyuyor.

Kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz ve öğrencilerimiz kayıt şartları ile ilgili bilgiyi 0 342 338 88 33 numaralı telefondan veya www.fenerbahcegaziantepokulu.com ve yine aynı isimdeki facebook ve instagram sosyal medya adreslerinden öğrenebilirler.

SPOR
Haber Merkezi
13.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin