İYİ PARTİ'DEN ESNAF ZİYARETİ

İYİ PARTİ'DEN ESNAF ZİYARETİ

İYİ Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Sevgi Kes, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Alperen Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan Şoför Ali, Korutürk ve Tekel Caddeleri üzerinde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret etti.

Karşıyaka esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan İYİ partililer, esnafın sorunlarını dinleyip,çözüm yolları üzerine konuştular. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Şehitkamil İlçe Başkanı Sevgi Kes ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Alperen Çiftçi "Bugün Karşıyaka Mahallemizde faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret ettik, maalesef siftah yapamadan ya da çok cüzi bir miktarla günü kapayan esnaflarımız olduğunu gördük. İYİ Parti iktidarında yeniden üreten,kendine yetebilen, ekonomik olarak kendi ayakları üzerinde duran bir Türkiye'yi yeniden inşaa ederek, sorunlarımızdan kurtulacağız" açıklamasını yaptılar.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
30.10.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin