Hırsızlık zanlısı 3 şahıs yakalandı

Hırsızlık zanlısı 3 şahıs yakalandı

Gaziantep’te kentin farklı noktalarında motosiklet ve otomobil hırsızlığı olaylarına karışan şahıslara yönelik operasyonda 3 kişi yakalandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünce konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından, meydana gelen "Hırsızlık" olaylarının aydınlatılmasına yönelik yapılan fiziki, teknik ve istihbarı çalışmalar neticesinde, 03 Ağustos 2017 tarihinde çalınan 27... plaka sayılı motosiklet ile birlikte hırsızlık şüphelisi İ.S isimli şüpheli şahıs yakalandı. Ele geçirilen motosiklet sahibine teslim edildi. 04 Ağustos 2017 tarihinde çalınan 27... plaka sayılı motosiklet ile birlikte hırsızlık şüphelisi F.E ve B.Ç isimli şüpheli şahıslar yakalandı. Ele geçirilen motosiklet sahibine teslim edildi. 07 ağustos 2017 tarihinde çalınan 27... plaka sayılı otomobil ile birlikte hırsızlık şüphelisi H.U isimli şüpheli şahıs yakalandı. Ayrıca, güvenlik kamera kayıtlarında yapılan inceleme sonucunda; H.U isimli şüpheli şahsın çalıntı araç ile bir iş yerinden bir adet bilgisayar çaldığı da tespit edildi. Olaylarla ilgisi bulunduğu tespit edilen şüpheli şahıslarla ilgili adli işlemler devam ediyor’’ denildi.

GÜNDEM
İHA
11.08.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin