GTO'da seçim heyecanı doruğa ulaştı

GTO'da seçim heyecanı doruğa ulaştı

Gaziantep Ticaret Odası'nda meslek komiteleri seçimi 1 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek. GTO 44 Nolu Meslek Gurubunda yarışan "Yenilik Grubu" hizmete talip. Grup adına açıklama yapan Mehmet Aydın, "Hizmet için adayız" dedi.

Gaziantep Ticaret Odası 44 Nolu Meslek Gurubunda meclis üyeliği için yarışacak olan "Yenilik Grubu" açıklama yaptı. Yapılacak seçimlerin Gaziantep'e hayırlı olmasını isteyen Mehmet Aydın, üyelerin tam desteğine talip olduklarını açıkladı. Deri Ayakkabı ve Saraciye Ürünleri İmalatı ve Ticaretini kapsayan 44 Nolu Meslek Gurubunda hizmet için aday olduklarını dile getiren Mehmet Aydın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
"Hafta sonu yapılacak olan meslek komitesi seçimlerinde yarışacak olan tüm gruplarımıza başarılar diliyoruz. Ayakkabı ve saraciye sektöründe arkadaşlarımızın haklarını korumak ve onların sorunlarına çözüm üretmek için aday olduk ve tüm arkadaşlarımızın oyuna talibiz."

GÜNDEM
Bülent Öner
29.09.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin