Gözyaşları arasında uğurlandı

Gözyaşları arasında uğurlandı

Sedat Akdoğan Koleji sahibi eğitimci Sedat Akdoğan son yolculuğuna uğurlandı. Akdoğan'ın cenazesine Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep 5. Zırhlı Tugayı’nda uzun yıllar görev tugay komutanı olarak yapan Kahraman Güneş paşa, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, siyasiler ve eğitim dünyasından birçok isim katıldı. Öğrencileri Akdoğan'ın cenaze töreninde gözyaşlarını tutamadı.

MANŞERİ KALABALIK EŞLİĞİNDE UĞURLANDI

Sedat Akdoğan’ın cenaze törenine Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletrvekilleri Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, DSP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, il ve ilçe belediye başkanları, Gaziantep 5. Zırhlı Tugayı’nda uzun yıllar görev tugay komutanı olarak yapan Kahraman Güneş paşa, eğitim dünyasının isimleri ve çok sayıda seveni ve öğrencileri katıldı.

TEDAVİ GÖRÜYORDU

Gaziantep’te ünlü dershaneci ve Sedat Akdoğan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Akdoğan geçtiğimiz günlerde ani rahatsızlanarak Özel Sanko Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Acil serviste yapılan ilk müdahalede Sedat Akdoğanın beyin kanaması geçirdiği ve yoğun bakım ünitesine kaldırılmış ve tedavisine burada devam edilmişti.

GÜNDEM
Bülent Öner
8.02.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin