Gaziantep polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Gaziantep polisi uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünce, Gaziantep genelinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında, 315 kök kenevir bitkisi, 5 bin 500 gram kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi ve bin 500 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Gaziantep genelinde, uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti ile Uyuşturucu Sokak Satıcılarının ve Gaziantep’ten batı illerine sevkiyatı yapılan uyuşturucunun tacirlerinin yakalanmasına yönelik yürütmüş oldukları çalışmalar sonucunda, Narkotimlerce 3 ayrı adrese Yapılan operasyonda, 315 kök kenevir bitkisi, 5 bin 500 gram kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi ve bin 500 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince elde edilen bir bilginin değerlendirilmesi sonucu, Yeşilkent Mahallesi'nde bulunan 3 ayrı adreste yapılan eş zamanlı operasyonda Narkotik Detektör Köpeği BADİ marifetiyle yapılan aramalarda toplamda boyları yaklaşık olarak 50 cm ile 200 cm arasında olan 315 adet kök kenevir bitkisi, 5 bin 500 gram ağırlığında kurutulmaya bırakılmış kenevir bitkisi, bin 500 gram ağırlığında esrar maddesi ve 4.5 gr metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak M.Ö,, M.H.Ö,, N.Ö isimli 3 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheli şahıslar hakkında "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak " suçundan yasal işlemler devam etmektedir.

GÜNDEM
İHA
2.08.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin