Doğal sabunlara ilgi büyük

Tezgâhlarda açık bir şekilde kalıplar halinde satılan sabunlar sağlıklı olup ve cilt rahatsızlıkları başta olmak üzere...
Doğal sabunlara ilgi büyük

Tezgâhlarda açık bir şekilde kalıplar halinde satılan sabunlar sağlıklı olup ve cilt rahatsızlıkları başta olmak üzere sivilcelerin giderilmesinde, yüzdeki lekeleri yok etmede ve saçlarla ilgili her problemde kullanılıyor.

Şehir dışından ithal edilen bu sabunlar kimyasal madde içermeyip tamamen doğal şatlarda ve doğal maddelerde üretiliyor. Yurt dışına da ihracatı yapılan bu sabunlar birçok vatandaş tarafından da gönül rahatlığı ile de kullanıyor. Gaziantep’te yıllardır bu işi yapan kişiler müşterilerden şimdiye kadar güzel tepkiler aldıklarını dile getirerek, “Bugün 40 çeşit yakın sabunlarımız var yani şimdi bunlar saç dökülmeleri ile alakalı ve cilt rahatsızlıklarına her çeşit cilt rahatsızlıklarına karşı sabunlarımız vardır. Tabi içerikleri farklı farklıdır. Sabunlarımız tamamen doğaldır, el yapımıdır. Bunlarda katkı maddesi de yok kimyasal hele hiç yok kendimiz üretiyoruz. Şimdi zaten bilim adamları da açıklıyor bütün kozmetik hepsi kimyasal katkılıdır. Yani şimdi hiç olmazsa bunlar doğaldır, bu sabunları kullanmak içinde ilahim bir şikâyetin, saçla alakalı bir şikâyetin söz konusu değildir. Bunlar sağlıklıdır antiseptik mikrop öldürücüdür” diye konuştular.

Esnaf temsilcileri sözlerine şu şekilde devam ettiler;

“Yani şampuan gibi değildir cildi derinlemesine temizler. Gözenekleri açar hücrelerin rahat oksijen almasını sağlar, biz zaten kendimizi kanıtlamışız sabunlarımız sadece buradaki halka vermiyoruz yani yurt içine hatta Avrupa’ya kadar sabunlarımızı gönderiyoruz. Müşterilerden çok güzel tepki alıyoruz, arı bizim reklam yapma ihtiyacımızda yok alan müşterilerimiz kendi kullandıkları sabunun faydasını görüyor eşine dostuna arkadaşına tavsiye ediyor gelen Müşterilerimizin çoğunluğu tavsiye özerine geliyor.”

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
11.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin