“Çalışmalarımız artarak devam edecek”

“Çalışmalarımız artarak devam edecek”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, başta Şehitkamil ilçesi olmak üzere kent genelinde parti çalışmalarının etkin şekilde sürdürülmesine yönelik Ak Parti il başkanlığının öncülüğünde tüm ilçe yönetimlerinin diyalog çerçevesinde çalışmalarını daha da artırılacağını dile getirdi.

“SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA DİYALOG ARTACAK”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Gaziantep’te faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarıyla irtibata geçerek onların görüş ve önerilerini alacak ve ardından yönetimler bazında onlarla bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacağız.  “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 1985 yılında Refah Partisi İstanbul il başkanıydı. 1994’de ise Cumhurbaşkanımız İstanbul Belediye Başkanlığı görevini layıkıyla yaptı. İl başkanlığı ve belediye başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatçılığı sokak sokak bire bir vatandaşlarla görüşerek yapmış ve siyasi tarihte teşkilatçılık üzerine önemli bir katkı sunmuştur” şeklinde konuştu. Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bizde göreve geldiğimiz ilk günden itibaren teşkilatçılık çalışmalarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı gibi yapma kararı aldık. Şehitkamil ilçemizde bizlere oy verenleri onure ettiğimiz gibi, oy vermeyen vatandaşlarımızı da tek tek ziyaret ederek onların kaygılarını dinleyeceğiz ve o kaygılar doğrultusunda çalışmalarımızı ve kendimizi anlatacağız. Cumhurbaşkanımızın teşkilatçılık yapısını Şehitkamil ilçemizde oturtmak istiyoruz. Bölücü ve vatan hainleri hariç ilçemizde tüm kesimlere ulaşacağız ve kendimizi anlatacağız” dedi.

“TÜM YÖNETİMLERİMİZLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Ak Parti İl ve diğer ilçe teşkilatlarıyla çok güzel ve uyumlu bir çalışma yaptıklarını, yeni bir anlayış getirdiklerini anlatan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Yani ahde, vefaya dayanan bir teşkilat anlayışını getiriyoruz. Bu dönem birlik, beraberlik ve vefa duyguları ön plana çıkıyor. Bu davaya gönül vermiş insanların anılması, onlara vefa gösterilmesi ve onure edilmesi yeni şifremiz. Ak partide bundan sonra da bu davaya kuruluşundan bu yana emek vermiş herkes baş tacı edilecek. Yeni dönemin şifresi bu, Allah'ın izniyle bu dönemdeki şifremiz ahde vefa olacak” diye konuştu. Yılmaz, “Birlik ve beraberlik içinde güzel bir teşkilatçılık anlayışını getiriyoruz. Önümüzdeki dönem ilçe teşkilatlarıyla birlikte il başkanımızın koordinesinde burada etkin güzel bir teşkilatçılık anlayışı sergileyeceğimizi beyan ediyorum. Biz yola çıktık, teşkilatı toparladık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“GENÇLİK VE KADIN KOLLARIMIZ ARALIKSIZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “İlçe Kadın Kollarımız bünyesinde kurulan “Aile Ziyaretleri Komisyonu” ilçemizde yaşayan yoksul, yetimlerin yanı sıra şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek onların sorunlarını dinleyecekler ve sorunların çözümü için gerekli adımları atacaklar. Diğer yandan ilçe gençlik kolları yönetimimiz de ilçe yönetimiyle diyalog içerisinde çalışmalarını son surat sürdüreceklerdir. Ben ve ilçe yönetimim kadın ve gençlik kolları yönetimlerimize güveniyorum. Onlara çalışmalarında elimizden gelen her türlü desteği vereceğimizin bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
18.07.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin