BÜYÜKŞEHİR SGK’NIN KAPISINI KAPATTI!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı SGK hizmet binasının otopark girişini kapattı
BÜYÜKŞEHİR SGK’NIN KAPISINI KAPATTI!

Gaziantep Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün yer aldığı hizmet binasının otopark girişi Büyükşehir Belediyesi tarafından kapatıldı. Ulaşım Master Planı çerçevesinde SGK otopark giriş kapısını kapatan belediye ekipleri kapı önünü ise kaldırıma çevrildi. SGK Gaziantep İl Müdürlüğü hizmet binasının projesinde otopark girişi olarak gösterilen alanın belediye tarafından da onaylandığı dile getirildi.

SGK PROJESİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ONAYLANDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler sabahın erken saatlerinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumu Gaziantep İl Müdürlüğünün hizmet binasının yanında yer alan otopark girişini kapattı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi otopark girişinin kapatma gerekçesi olarak ulaşım master palanını gösterdi. Diğer yandan SGK yetkilileri ise kapatılan otopark girişinin projede yer aldığını ve projenin ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylandığına dikkat çektiler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN EVLERE ŞENLİK BİR UYGULAMA

Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde işi olan vatandaşların işlemlerini yapana kadar araçlarını park ettikleri otopark kapısının kapanması nedeniyle bundan sonra hizmet veremeyecek. SGK Gaziantep İl Müdürlüğünde dün işi olan vatandaşlar otopark girişinin kapanması nedeniyle araçlarını başka alanlara park etmek zorunda kaldılar. Yaşanan bu tablo karşısında ise vatandaşlar Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden otopark girişinin eski haline çevrilmesini ve kapatılmamasını istediler. Diğer yandan ise Büyükşehir Belediyesi yöneticileri otopark girişinin SGK’nin ön tarafından olacağını kaydettiler.
BÜLENT ÖNER

GÜNDEM
Haber Merkezi
5.02.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin