BİRLİK VE BERABERLİĞİN FOTOĞRAFI

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına Cengiz Şimşek seçildi. Başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Mustafa Topçuoğlu OSB başkanlığı için büyük nezaket gösterdi ve aday olmadı
BİRLİK VE BERABERLİĞİN FOTOĞRAFI

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde sanayiciler yeni başkan ve yönetimi belirlemek işin sandık başına gitti. Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı başarılı sanayici Mustafa Topçuoğlu, yapılan seçimde büyük bir nezaket örneği ortaya koyarak aday olmadı. Gaziantep sanayicisine yakışır bir kongrenin ardından OSB Başkanlığına tüm organize sanayi bölgelerinde önemli emeği olan Cengiz Şimşek seçildi.

OSB ALANLARINDA ÖNEMLİ EMEĞİ BULUNUYOR

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi yeni yönetim kurulunu belirlemek üzere sanayiciler sandığa gitti. Bir süredir Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığını sürdüren başarılı sanayici Mustafa Topçuoğlu’nun aday olmadığı seçimde Cengiz Şimşek başkanlığa seçildi. Gerçekleştirilen seçime Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ile çok sayıda sanayici ve işadamının katıldığı seçim büyük bir olgunluk içerisinde geçti.

“GAZİANTEP SANAYİSİNİN DAHA DA İVME KAZANMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, seçimde gerçekleştirdiği konuşmasında Gaziantep sanayisinin daha da ivme kazanması için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüreceğini anlattı. Sanayicilerimizin bize verdiği bu görevden dolayı gurur duyuyoruz. Almış olduğumuz bayrağı daha da ileriye taşınacağız. Dün olduğu gibi bu günden sonrada sanayicilerimizin sorunlarıyla ilgileneceğimizi bilmenizi isterim. Bize verdiğiniz bu destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Cengiz Şimşek başkanlığına tek listeyle gidilen seçimde yönetim kurulu üyeleri de belli oldu. İşte yeni yönetim;
Cengiz Şimşek
Özgür Özdağlı
Hüseyin Ulutaş
Ömer Cıncılçı
Mehmet Özmen
Şerif Selçuk
Halil Tepe

GÜNDEM
Bülent Öner
11.04.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin