BASIN SİTESİ'NİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

BASIN SİTESİ'NİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

Şehitkamil Belediyesi 2018 yılı Aralık ayı Birinci Birleşim Gündemi gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nun başkanlığını yaptığı toplantıda basın sitesinin telefon şebekesi sorunları da görüşüldü. Radyasyondan dolayı gazetecilerin röle istasyonu istemediklerini dile getiren ve sorunun çözüleceğine dair konuşan Fadıloğlu, "Teknik bir alt yapı ihdas edip onun üzerinden sistemi çözmeye çalıştık. İmar komisyonunda arkadaşlar değerlendirecek" dedi.

İMAR KOMİSYONUNA DEĞERLENDİRMEYE ALACAK

Altı maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında basın sitesinin telefon şebekesi sorunu gündemin 4'üncü maddesinde yer aldı. "Basın Sitesi'nin olduğu yerde, Gaziler Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi'nde telefon şebekelerinin çekmemesinden dolayı şikayetler vardı" diyen Rıdvan Fadıloğlu, "Kendi evlerinin üstüne de radyasyondan dolayı röle istasyonu istemiyorlardı. Teknik bir alt yapı ihdas edip onun üzerinden sistemi çözmeye çalıştık. O bölgenin telekominikasyonuna destek olsun diye yapılan bir yer. İmar komisyonunda arkadaşlar değerlendirecek" diye konuştu.

NARİN DEMİRCİ

GÜNDEM
Haber Merkezi
3.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin