AYKILIÇ GROSS FUARA DAMGA VURDU

AYKILIÇ GROSS FUARA DAMGA VURDU

Uzun yıllardır toptancılık sektörünün liderlerinden Aykılıç Gross'un bir uzantısı olan Expay Global, global FMCG markalarının dağıtımında uzmanlaşmış uluslararası bir şirket olarak yurt dışında da başarılarından adından söz ettiriyor. Gaziantep’te kısa bir süre önce Aykılıç Gross olarak Gaziantep halkına farklı ve güvenilir hizmet anlayışıyla hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı sunan şirket uluslararası arenada da  en başarılı şekilde Gaziantep’in adını duyurmaya ve hizmet vermeye devam ediyor

EXPAY GLOBAL FARKINDALIĞI

Türkiye'de kök salmış ve yaklaşık 30 yılı aşkın iş tecrübesiyle hızlı tüketim ürünlerinde küresel ölçekte rekabetçi fiyatlar sunan Expay Global ile faaliyetlerini Türkiye'de ve  Gaziantep'te yürütmekte 60'tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.Uluslararası fuarlara katılarak ülkemizi de en güzel şekilde tanıtmaktadır.29 yıldır düzenlenen Uluslar arası gıda fuarı WorldFood İstanbul’a katılarak seçkin firmalar arasında alıcılarla buluşmanın heyecanını yaşamıştr.

PRESTİJLİ GIDA FUARI WORLDFOOD

Uluslar arası gıda fuarı WorldFood İstanbul’a katılmak, gıda ürünleri alımıyla ilgilenen perakende zincirleri ve gıda toptancısı işletmelerinden gelen çok sayıda temsilciyle doğrudan iletişim kurarak satışları artırmak, ürünleri tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için etkili bir yoldur.

WorldFood İstanbul 29 yıldır gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olmuştur.Fuar, yabancı firmaların Türk gıda sektörünü keşfetmesi, sektördeki önemli kişilerle ve alıcılarla bağlantı kurması ve heyecan verici yeni bir pazarda ürünlerini tanıtması için ideal bir ortam. WorldFood İstanbul bir B2B (İşletmeler arası) etkinliği olarak 1 milyar dolarlık bir pazarda şirketlerin satışlarını artırması ve yeni müşteriler elde etmesi için mükemmel bir platformdur.

WordFood İstanbul fuarına katılmaktan büyük mutluluk yaşadıklarını açıklayan  AYKILIÇ GROSS şirketinin Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanları Halit Kürşat Aykılıç ve  Abdulkadir Aykılıç kardeşler  katılan firmaların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını dile getirdiler.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
4.09.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin